Hakkımızda

Ana üretim konusu Soğuk Hava Depoları olan Barlas Soğutma A.Ş. , soğuk hava depolarında ihtiyaç duyulan bütün ürünleri kendi bünyesinde üreten entegre bir tesis olup, ayrıca soğuk zincirin diğer safhalarında ihtiyaç duyulan Ötektik Frigorifik Araçları da üretmektedir. Özellikle Frigorifik Araç sektörünün Avrupa’ya bağımlı olduğu Ötektik Tüpler ve içindeki Ötektik sıvıların üretimi teknolojisine ulaşan dünyadaki 4. firma olmuştur.

Bireysel veya Merkezi Sistem Soğutma Cihazları , Kilitli Soğuk Depo Panelleri, Otomatik veya Manuel Soğuk Depo Kapıları, Buzlu Su Üreticileri ve Frigorifik Araçların yanı sıra, yüksek teknoloji gerektiren İklimsel Test Odaları da Barlas Soğutma tesislerinde en yüksek kalite ile üretilmektedir. Ayrıca tüm bu sistemlerin detaylı olarak izlemesini sağlayan ve daha kullanıcılar farkına varmadan arızaya müdahale edilmesine olanak veren Uzaktan İzleme Sistemleri ile soğuk depolarda saklanan ürünler güven altına alınmaktadır.

1977 yılından beri kaliteden ödün vermeden üretim yapmayı bir gelenek haline getirmiş olan Barlas Soğutma, deneyimli, iyi eğitimli çalışanları ve tüm Türkiye’ye yayılmış yetkili servis ağı ile soğuk zincirin her safhasında hizmet vermek için sizleri beklemektedir.